Strong 24" SRT24HG4723C LED
Termékkategóriák
Strong 24" SRT24HG4723C LED
LED, 24", HD, 1366x768, 60Hz, AV, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi
Gyártói cikkszám: SRT24HG4723C
Garancia: 24hónap
Gyártói link
Külső raktáron Beérkezési idő: 3-7 munkanap
Vásároljon éves klubtagságot
Termékjellemzők
Szeretnéd otthon is megtapasztalni az igazi mozis hangulatot? Akkor biztos jól jönne neked ezen STRONG televízió. Élvezd a nagyszerű vizuális élményt, köszönhetően a fejlett LCD LED technológiának. A gyors jelenetek rajongóit is lenyűgözi 50 / 60Hz képfrissítési frekvenciája. Azért, hogy a remek látványon túl tökéletes hangzásban legyen részünk, 4W-os hangszóró felel. A nagyszerű STRONG Smart TV elkápráztat gyönyörű dizájnjával és modern kialakításával. A TV megjelenését fekete szín egészíti ki. Ha a falra szeretnénk szerelni a TV-t, akkor VESA szabványú tartóra lesz szükségünk, melynek méretei 100×200 mm.
Lélegzetelállító képi megjelenítés
Élvezd a részletgazdag HD Ready felbontást 24" képátló mellett.
LCD LED technológia, amely egyedi és természetes színélményt garantál
Használd ki a fejlett STRONG TV összes okos tulajdonságát
A TV-re telepített aktuális verzió HbbTV 2.0.
Specifikáció
  • AV Igen
  • Curved Nem
  • Felbontás 1366x768
  • HDMI Igen
  • Képátló 24 "
  • Képfrissítés 60 Hz