Strong 24" SRT24HE4023C LED
Termékkategóriák
Strong 24" SRT24HE4023C LED
LED, 24", HD, 1366x768, 5000:1, 60Hz, AV, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi
Gyártói cikkszám: SRT24HE4023C
Garancia: 24hónap
Gyártói link
Külső raktáron Beérkezési idő: 8-10 munkanap
Vásároljon éves klubtagságot
Termékjellemzők
Nézzen TV-t akár menet közben az auto adapterrel, egyszerűen csatlakoztathatja a TV készüléket a 12V-os DC csatlakozóba, a kemping autójában, lakókocsijában, hajóbában.
Rólunk mondták
Specifikáció
  • AV Igen
  • Curved Nem
  • Felbontás 1366x768
  • HDMI Igen
  • Képátló 24 "
  • Képfrissítés 60 Hz