Sony 55" FW-55BZ30L IPS LED Display
Termékkategóriák
16:9, 3840x2160, 43", 4K, LED, IPS, 60Hz, 8ms, 1200:1, 440cd/m2, 4xHDMI, 2xUSB2.0, Hangszóró, Wifi, LAN, Black
Gyártói cikkszám: FW-55BZ30L
Garancia: 36hónap
Gyártói link
Külső raktáron Beérkezési idő: 2 munkanap
Vásároljon éves klubtagságot
Termékjellemzők
Specifikáció
  • Állítható magasság Nem
  • Bluetooth Nem
  • Display Port Nem
  • Érintőképernyő Nem
  • Felbontás 3840x2160
  • Fényerő 440 cd/m2
  • Forgatható Nem
  • FreeSync Nem
  • G-Sync Nem
  • Hangszóró Igen
  • HDMI csatlakozó 4 db
  • Ívelt Nem
  • Kártyaolvasó Nem
  • Képarány 16:9
  • Képfrissítés 60 Hz
  • Képminőség 4K
  • Kijelző méret 43 "