Samsung 24" LS24C364EAUXEN LED
Termékkategóriák
Samsung 24" LS24C364EAUXEN LED
16:9, 1920x1080, 23,5", Full HD, LED, VA, 75Hz, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, VGA, 1xHDMI, FreeSync, Black
Gyártói cikkszám: LS24C364EAUXEN
Garancia: 12hónap
Gyártói link
Külső raktáron Beérkezési idő: 6-8 munkanap
Vásároljon éves klubtagságot
Specifikáció
  • Állítható magasság Nem
  • Bluetooth Nem
  • Display Port Nem
  • Érintőképernyő Nem
  • Felbontás 1920x1080
  • Fényerő 250 cd/m2
  • Forgatható Nem
  • FreeSync Igen
  • G-Sync Nem
  • Hangszóró Nem
  • HDMI csatlakozó 1 db
  • Ívelt Nem
  • Kártyaolvasó Nem
  • Képarány 16:9
  • Képfrissítés 75 Hz
  • Képminőség Full HD
  • Kijelző méret 23,5 "