HiLook THC-B120-M(2.8MM)
Termékkategóriák
HiLook THC-B120-M(2.8MM)
kialakításcső, felbontás2MP, minimális megvilágítás0.01lux, kiegészítő világításIR LED, IR megvilágítási távolság20m, látható fény megvilágítási távolságnincs, day/nightValós D/N (ICR), ColorHunter / ColorVu / FullColornincs, WDRdWDR, optika fajtájafix, fókusztávolság2.8mm, vízszintes látószög maximuma100°-109°, riasztás bemenetnincs, riasztás kimenetnincs, hangbemenetnincs, hangkimenetnincs, beépített mikrofonnincs, beépített hangszórónincs, koax audionincs, koax táplálásnincs, beépített szirénanincs, analóg video kimenet4 in 1 (CVBS/TVI/CVI/AHD), RS-232/RS-485nincs, védettségIP66 kültéri, vandálbiztosnem, tápellátás12VDC, max. fogyasztás0W-4W, működési hőmérséklet-40C° ~ +60C°
Gyártói cikkszám: THC-B120-M(2.8MM)(HILOOK STD)
Garancia: 36hónap
Gyártói link
Külső raktáron Beérkezési idő: 2 munkanap
Vásároljon éves klubtagságot
Specifikáció
  • Analóg video kimenetek 4 in 1 (CVBS/TVI/CVI/AHD)
  • Beépített hangszóró nincs
  • Beépített mikrofon nincs
  • Beépített sziréna nincs
  • ColorVu nincs
  • Day/Night Valós D/N (ICR)
  • Felbontás 2MP
  • Fokusztávolság indul 2.8mm
  • Hangbemenet nincs
  • Hangkimenet nincs
  • Kialakítás cső
  • Kiegészítő világítás IR LED
  • Koax audio nincs
  • Koax táplálás (TVI) nincs
  • Látható fény megvilágítási távolság nincs
  • Max. fogyasztás 0W-4W
  • Megvilágítási távolság 20m
  • Minimális megvilágítás 0.01lux
  • Működési hőmérséklet -40C° ~ +60C°
  • Optika fajtája fix
  • Riasztás bemenet nincs
  • Riasztás kimenet nincs
  • RS-485 nincs
  • Tápellátás 12VDC