Dahua 25" LM25-E231BN IPS LED
Termékkategóriák
Dahua 25" LM25-E231BN IPS LED
16:9, 1920x1080, 24,5", Full HD, LED, IPS, 200Hz, 0,5ms, 1000:1, 300cd/m2, DP, 1xHDMI, FreeSync, G-Sync, Black, Gamer
Gyártói cikkszám: DHI-LM25-E231BN
Garancia: 36hónap
Gyártói link
Külső raktáron Beérkezési idő: 2 munkanap
Vásároljon éves klubtagságot
Termékjellemzők
Specifikáció
  • Állítható magasság Nem
  • Bluetooth Nem
  • Display Port Igen
  • Érintőképernyő Nem
  • Felbontás 1920x1080
  • Fényerő 300 cd/m2
  • Forgatható Nem
  • FreeSync Igen
  • G-Sync Igen
  • GAMER Igen
  • Hangszóró Nem
  • HDMI csatlakozó 1 db
  • Ívelt Nem
  • Kártyaolvasó Nem
  • Képarány 16:9
  • Képfrissítés 200 Hz
  • Képminőség Full HD
  • Kijelző méret 24,5 "