Dahua 22" LM22-B201S IPS LED
Termékkategóriák
Dahua 22" LM22-B201S IPS LED
16:9, 1920x1080, 21,45", Full HD, LED, IPS, 75Hz, 5ms, 1000:1, 250cd/m2, VGA, 1xHDMI, Hangszóró, Black
Gyártói cikkszám: LM22-B201S
Garancia: 36hónap
Gyártói link
Webshop készleten (beérkezés: 1-2 munkanap)
Vásároljon éves klubtagságot
Specifikáció
  • Állítható magasság Nem
  • Bluetooth Nem
  • Display Port Nem
  • Érintőképernyő Nem
  • Felbontás 1920x1080
  • Fényerő 250 cd/m2
  • Forgatható Nem
  • FreeSync Nem
  • G-Sync Nem
  • Hangszóró Igen
  • HDMI csatlakozó 1 db
  • Ívelt Nem
  • Kártyaolvasó Nem
  • Képarány 16:9
  • Képfrissítés 75 Hz
  • Képminőség Full HD
  • Kijelző méret 21,45 "